Fraieri.ro
Sunt afisati fraieri.ro, filmulete postate si comentate despre acesti fraieri.ro

NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

20072011

NAOMI, PREMIATA PENTRU CEA MAI STUPIDA FRAZA

Fotomodelul de culoare Naomi Campbell a castigat premiul pentru cea mai idioata fraza spusa in limba engleza, anunta El Pais. Premiul a fost oferit de Plain English Campaign, o organizatie care desemneaza cele mai trasnite vorbe spuse de celebritati de-a lungul unui an. Campbell a spus: "Imi place Anglia, in special mancarea traditionala. Nimic nu e mai bun decat o farfurie mare de paste". Pastele sunt, insa, o specialitate culinara italiana. Printre nominalizati s-a aflat si presedintele american George W. Bush, care a scos pe gura urmatoarea perla: "Cineva are o mana buna atunci cand exista alti oameni care joaca cu cartile tale". In 2002, castigator a fost actorul Richard Gere. "Eu stiu cine sunt. Nimeni altcineva nu stie cine sunt. Daca as fi o girafa si cineva mi-ar spune ca sunt sarpe, eu as gandi ca nu sunt, pentru ca, in realitate, sunt o girafa", a spus el.

Sursa : Ziarul

BECK's
Administrator
Administrator

Bara Warn :
Browser :
Stare de spirit :
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 19
Localizare : Baia Mare

Vezi profilul utilizatorului http://asasini.4rumer.com

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum